Pazartesi – Cuma: 7:00 – 17:00
0534 656 3807

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Biraz sizlere Kuruluş amacımızdan bahsetmek isterim. Sevgili Eşim ve ben pedagojik formasyonlu öğretmenler olarak kurumlarda öğretmenlik yapmaktaydık. Pandemi nin başlamasıyla beraber evlerimizde özel olarak dersler vermeye başladık. Tüm dünya home office sistemine geçince bizler de öğrencilerimizle butik ve birebir çalışmanın çok daha kıymetli ve verimli olduğunu anladık. Öğrencilerimizle sadece ders yapma mantığı ile değil aynı zamanda duygusal olarakta bir bütünlük sağladık. Önce bizleri sevdiler, bizleri sevdikleri için de enstrümanlarına daha da bağlandılar. İki eğitmen olarak çıktığımız bu yolculukta müzikle yaşamanızı ve hayalinizdeki enstrümanı çalmanızı hedefliyoruz…

Vizyonumuz

Cadde Müzik Atölyesi’nin  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

Call Now Button